2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Interieurbeplanting
Descripción: Bevat de volgende onderdelen: Het onderhouden van het huidige plantenbestand van de gemeente Den Haag. Het leveren en onderhouden van kamerplanten op hydrocultuur. Het leveren en onderhouden van kunstplanten. Het leveren, monteren en onderhouden van moswanden en (levenden) plantenwanden. Het op een verantwoorde manier afschalen van planten en mos- en plantenwanden.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77311000 Servicios de mantenimiento de jardines y parques
Clasificación adicional (cpv): 03121100 Plantas vivas, bulbos, raíces y esquejes, 03441000 Plantas, hierbas, musgos o líquenes para uso ornamental, 03451000 Plantas
5. Lote
Lote: LOT-0000