673399-2026 - Modificación de contrato
Países Bajos – Trabajos de construcción de inmuebles – Realisatie Huis van Stad en Regio
Anuncio de modificación de contrato
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Realisatie Huis van Stad en Regio
Descripción: een aanvullende opdracht aan Van Dorp Installaties B.V. voor het integraal technisch beheer en onderhoud van de gebouwgebonden installaties van het Dordthuis. Deze wijziging wordt doorgevoerd overeenkomstig artikel 2.163d van de Aanbestedingswet 2012 en vormt een aanvulling op de bestaande installatieovereenkomst.
Identificador interno: 220077GDD
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45210000 Trabajos de construcción de inmuebles
Clasificación adicional (cpv): 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45400000 Acabado de edificios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Perceel 2: Installatietechniek
Descripción: Dit perceel betreft de installatietechnische werkzaamheden voor de realisatie van het Huis van Stad en Regio. Zie verder ook het bestek. Zie aanbestedingsdocumentatie.
Identificador interno: 2
Clasificación principal (cpv): 45300000 Trabajos de instalación en edificios