673447-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de gestión de energía – Meetdiensten energieaansluitingen
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Meetdiensten energieaansluitingen
Descripción: De Gemeente Den Haag heeft de verplichting voor de eigen energieaansluitingen die in het segment grootverbruik vallen een meetverantwoordelijke, oftewel een Meetbedrijf aan te wijzen voor het meten van het energieverbruik (elektriciteit en gas) via een energiemeter, het Meetbedrijf en dus de meetdiensten gaan over de verhuur en plaatsing van de energiemeters, het collecteren, beheren, onderhouden, valideren en distribueren van meetdata, onder andere richting de energieleverancier en netbeheerder. Op deze manier kunnen de netbeheerder en energieleverancier de gemeten vermogens en verbruiken factureren.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71314200 Servicios de gestión de energía
Clasificación adicional (cpv): 50411200 Servicios de reparación y mantenimiento de contadores de gas, 50411300 Servicios de reparación y mantenimiento de contadores de electricidad, 65500000 Servicio de lectura de contadores
5. Lote
Lote: LOT-0000