See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst sociale economie voor natuurwerken in openbare natuurdomeinen van de beheerregio ‘Taxandria’
Descripción: Voorliggende opdracht betreft een raamovereenkomst inzake de inzet van sociale economie voor het uitvoeren van bos- en natuurwerkzaamheden binnen domeinen van het Agentschap voor Natuur en Bos, meer bepaald in beheerregio ‘Taxandria’ dewelke gelegen is in de provincie Antwerpen.
Identificador interno: ANB-TB-NTBO-2026-83
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77000000 Servicios agrícolas, forestales, hortícolas, acuícolas y apícolas
Clasificación adicional (cpv): 92533000 Servicios de reservas naturales
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: ANB-TB-NTBO-2026-83 - Taxandria Noord
Descripción: Perceel 1: Taxandria Noord
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: ANB-TB-NTBO-2026-83 - Taxandria Zuid
Descripción: Perceel 1: Taxandria Zuid
Identificador interno: 2