673665-2026 - Resultados
Países Bajos – Aparatos sanitarios – Zelfreinigende openbare toiletten
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Zelfreinigende openbare toiletten
Descripción: De gemeente Noordwijk wil voorzien in de toenemende behoefte aan sanitaire voorzieningen bij de strandopgangen Langevelderslag en Noordwijk aan Zee in haar gemeente. Om bezoekerscomfort, hygiëne en toegankelijkheid te verbeteren, is het noodzakelijk drie zelfreinigende en genderneutrale openbare mindervalide toiletvoorzieningen te realiseren. Eén toiletunite zal geplaatst worden bij de strandopgang Langevelderslag en twee toiletunites bij Noordwijk aan Zee. De opdracht betreft het leveren, plaatsen, gebruiksklaar opleveren en technisch- en hygiënisch onderhouden van drie duurzame en zelfreinigende openbare toiletunits bij bovengenoemde strandopgangen. 3 toiletten
Identificador interno: NW 102025 PRJ-2500111
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 44411000 Aparatos sanitarios
Clasificación adicional (cpv): 50760000 Reparación y mantenimiento de aseos públicos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: De gemeente Noordwijk heeft reeds een procedure lopen voor de aanvraag van een omgevingsvergunning voor de plaatsing van een tweede openbare toilet voor de locatie parkeerplaats Langevelderslag. Een toiletunite voor de locatie bij de parkeerplaats Langevelderslag zal dan ook worden opgenomen in een herzieningsclausule.