673722-2026 - Licitación
Bélgica – Evaluación del impacto medioambiental que no sea para la construcción – BEMONSTERINGS- EN MEETPROGRAMMA OM DE RADIOACTIVITEIT IN DE ATMOSFEER, OP HET LAND, IN HET WATER EN IN DE VOEDSELKETEN TE BEPALEN VOOR REKENING VAN HET FEDERAAL AGENTSCHAP VOOR NUCLEAIRE CONTROLE 2027-2030
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: BEMONSTERINGS- EN MEETPROGRAMMA OM DE RADIOACTIVITEIT IN DE ATMOSFEER, OP HET LAND, IN HET WATER EN IN DE VOEDSELKETEN TE BEPALEN VOOR REKENING VAN HET FEDERAAL AGENTSCHAP VOOR NUCLEAIRE CONTROLE 2027-2030
Descripción: Het radiologisch toezicht op het Belgische grondgebied wordt onder meer uitgevoerd d.m.v. een bemonsteringsprogramma dat is gebaseerd op talrijke periodieke monsters van de verschillende leefmilieucomponenten over het hele grondgebied, en in het bijzonder rond nucleaire sites, het Brussels Hoofdstedelijk Gewest en de Belgische kust, gevolgd door radioactiviteitsanalyses. Dit bemonsteringsprogramma maakt het voorwerp uit van deze opdracht.
Identificador interno: 20260401TVA
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90711000 Evaluación del impacto medioambiental que no sea para la construcción
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 20260401TVA - 1
Descripción: Controle van het leefmilieu in Wallonië en Brussel en in de landbouwomgeving in de Laars van Givet (rond Chooz, Frankrijk), controle van de vloeibare uitstoot van de nucleaire en niet-nucleaire sites gelegen in deze regio’s
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: 20260401TVA - 2
Descripción: Controle van het leefmilieu in Vlaanderen en Brussel en de kuststreek, controle van de vloeibare uitstoot van de nucleaire en niet-nucleaire sites gelegen in deze regio’s
Identificador interno: 2