673745-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios de mantenimiento de campos deportivos – Onderhoud kunstgrasvelden
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Onderhoud kunstgrasvelden
Descripción: Gemeente Halderberge heeft meerdere kunstgras sportvelden in eigendom, te weten een kunstgras voetbalveld bij SC Gastel (Oud Gastel), een kunstgras korfbalveld bij KV Juliana (Oud Gastel), een kunstgras voetbalveld bij vv Victoria ’03 (Oudenbosch), een kunstgras hockeyveld bij MHCO (Oudenbosch), een kunstgras voetbalveld bij vv Hoeven (Hoeven) en een kunstgras korfbalveld bij KV Springfield (Hoeven). De opdracht bestaat uit: a. Regulier onderhoud aan kunstgras; b. Groot/specialistisch onderhoud aan kunstgras. De opdracht heeft betrekking op het onderhoud van 6 kunstgrasvelden, waaronder één veld bestaat uit twee aaneengesloten velden.
Identificador interno: K012346
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77320000 Servicios de mantenimiento de campos deportivos
Clasificación adicional (cpv): 39293300 Hierba artificial
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1 - Hoeven - Onderhoud Kunstgrasvelden
Descripción: Perceel 1 heeft betrekking op het onderhoud van de kunstgrasvelden in Hoeven van VV Hoeven en Springfield gelegen op sportpark Achter 't Hof. De opdracht bestaat uit: a. Regulier onderhoud aan kunstgras; b. Groot/specialistisch onderhoud aan kunstgras. Dit perceel heeft betrekking op het onderhoud van 2 kunstgrasvelden.
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: De overeenkomst kan twee (2) keer worden verlengd voor de duur van één (1) jaar.
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2 - Oudenbosch - Onderhoud Kunstgrasvelden
Descripción: Perceel 2 heeft betrekking op het onderhoud van de kunstgrasvelden in Oudenbosch van VV Victoria '03 en HMCO gelegen op sportpark Albano. De opdracht bestaat uit: a. Regulier onderhoud aan kunstgras; b. Groot/specialistisch onderhoud aan kunstgras. Dit perceel heeft betrekking op het onderhoud van 2 kunstgrasvelden.
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Perceel 3 - Oud Gastel - Onderhoud Kunstgrasvelden
Descripción: Perceel 3 heeft betrekking op het onderhoud van de kunstgrasvelden in Oud Gastel van SC Gastel en KV Juliana gelegen op sportpark Blankershove. De opdracht bestaat uit: a. Regulier onderhoud aan kunstgras; b. Groot/specialistisch onderhoud aan kunstgras. Dit perceel heeft betrekking op het onderhoud van 2 kunstgrasvelden, waarvan één veld bestaat uit twee aaneengesloten velden.
Identificador interno: 3
673745-2026 - Mededinging
Nederland – Onderhouden van sportvelden – Onderhoud kunstgrasvelden
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud kunstgrasvelden
Interne identificatiecode: K012346
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden
Aanvullende classificatie (cpv): 39293300 Kunstgras
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3