674193-2026 - Resultados
Países Bajos – Trabajos de pavimentación y asfaltado – Busbaan Europalaan Zuid te Utrecht
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Busbaan Europalaan Zuid te Utrecht
Descripción: De gemeente Utrecht wil met één partij een overeenkomst sluiten voor het uitvoeren van het Werk 'Busbaan Europalaan Zuid te Utrecht'. Een project gericht op het verbeteren van de doorstroming van het openbaar vervoer en het beperken van toekomstige overlast in de omgeving. Zie aanmeldingsleidraad
Identificador interno: 2025OOR517
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45233222 Trabajos de pavimentación y asfaltado
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Busbaan Europalaan Zuid te Utrecht Zie aanmeldingsleidraad
Identificador interno: 1