2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Onderwijsopvangvoorziening, 2028-2036
Descripción: GR JW is op zoek naar één opdrachtnemer die het stuk jeugdhulp binnen de Onderwijsopvangvoorziening (OOV) voor zijn rekening neemt. De OOV is een voorziening van het Samenwerkingsverband V(S)O Midden-Holland & Rijnstreek. Aangezien GR JW in de regio Midden-Holland verantwoordelijk is voor de inkoop van jeugdhulp en deze opdracht jeugdhulp binnen de OOV betreft, is GR JW de opdrachtgever.
Tipo de procedimiento: Restringido
Principales características del procedimiento: Het betreft een niet-openbare procedure met een dialoogronde.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85000000 Servicios de salud y asistencia social
5. Lote
Lote: LOT-0000