2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Bouwkundig aannemer bouwteam verduurzaming en renovatie zwembad De Bronspot te Brunssum
Descripción: Zwembad De Bronspot aan het Koutenveld 1B in Brunssum is sterk verouderd en kent hoge energie en onderhoudslasten. De technische installaties zijn afgeschreven, de gebouwschil voldoet niet meer aan de huidige eisen en er treden regelmatig storingen en lekkages op. Daarnaast is sprake van asbesthoudende materialen en een verouderde functionele inrichting. Deze combinatie maakt renovatie noodzakelijk om het zwembad toekomstbestendig te maken. Voor de realisatie is een bouwbudget beschikbaar van € 4.161.157,00 beschikbaar.
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: De procedure is beschreven in de selectieleidraad en de inschrijvingsleidraad. De aanbestedende dienst zal bij voldoende geschiktheid maximaal 7 gegadigden selecteren voor deelname aan de inschrijffase.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45212212 Trabajos de construcción de piscinas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Zwembad De Bronspot aan het Koutenveld 1B in Brunssum is sterk verouderd en kent hoge energie en onderhoudslasten. De technische installaties zijn afgeschreven, de gebouwschil voldoet niet meer aan de huidige eisen en er treden regelmatig storingen en lekkages op. Daarnaast is sprake van asbesthoudende materialen en een verouderde functionele inrichting. Deze combinatie maakt renovatie noodzakelijk om het zwembad toekomstbestendig te maken. Voor de realisatie is een bouwbudget beschikbaar van € 4.793.388,00 beschikbaar.
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: De opdracht kan gewijzigd worden overeenkomstig der herzieningsclausule in de aanbestedingsdocumenten.