2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Resultaatverplichte ICT-/ IV-opdrachten Maatwerk Diensten Applicaties (RVICTO-MDA) 2026-II
Descripción: Dit is een vervolg op vroegtijdig beëindigd aanbesteding op 17 juli 2026 met kenmerk TN 611083; zie https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/433880 Beschrijving van de Opdracht en van de Deelnemers zijn terug te vinden in het aanbestedingsdocument, net als de ICT-landschappen en de behoeften. Geraamde waarde € 1.070.000.000, maximale waarde € 1.500.000.000. Beide bedragen exclusief btw.
Identificador interno: IUC-EZK/LVVN 202410196
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: De aanbestedende dienst volgt een openbare procedure conform de Aanbestedingswet 2012. Iedere geïnteresseerde ondernemer kan een inschrijving indienen. Er vindt geen voorafgaande selectie van gegadigden plaats. Inschrijvingen worden beoordeeld op basis van de in de aanbestedingsstukken opgenomen uitsluitingsgronden, geschiktheidseisen en gunningscriteria. De opdracht wordt gegund aan de inschrijver met de economisch meest voordelige inschrijving op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding. Vragen kunnen worden gesteld via de aangegeven aanbestedingsomgeving binnen de daarvoor gestelde termijn.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1