676648-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios postales y de correo rápido – Post- en koeriersdiensten
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Post- en koeriersdiensten
Descripción: Aanbesteding in 2 percelen voor een leverancier voor postdiensten en een leverancier voor koeriersdiensten
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 64100000 Servicios postales y de correo rápido
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Postbezorging
Descripción: De Opdrachtgever wenst één Opdrachtnemer te selecteren, die de uitvoering van de Opdracht betreffende de gevraagde postdiensten voor zijn of haar rekening gaat nemen. De Opdracht heeft betrekking op haal- en brengservice, brievenbuspost, pakketpost, partijenpost en overige aanverwante diensten.
Lote: LOT-0002
Título: Koeriersdiensten
Cantidad: 1 pieza