677257-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal – Adviseur Interne Dienstverlening en Informatie - cluster BCO
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Adviseur Interne Dienstverlening en Informatie - cluster BCO
Descripción: Jij wordt blij van interne dienstverlening en vind duidelijke communicatie belangrijk. Je krijgt energie om ervoor te zorgen dat de medewerkers van de gemeente Rotterdam hun werk voor de stad en de Rotterdammers optimaal kunnen doen. Een fijne werkplek maken we samen waarbij actief verwachtingsmanagement een centrale rol speelt.
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
Descripción de las opciones: 2x6 maanden verleng optie