See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Transport van residu en bodemas
Descripción: Perceel 1 Transport Residu Scheidingsinstallatie: Het transporteren van residu vanaf de scheidingsinstallatie van de opdrachtgever naar de stortvloer van de verbrandingsinstallatie van de opdrachtgever d.m.v. de inzet van walking floor trailers. Het residu wordt aangeboden op de cascade-installatie van de scheidingsinstallatie en bestaat uit residu en organisch natte fractie (ONF). De scheidingsinstallatie verwerkt 308.000 ton afval per jaar en draait dag en nacht. Het transportgewicht van residu komt na scheiden op zo'n 260.000 ton per jaar, dit heeft een soortelijke massa van zo’n 330 kilogram per m³ en komt daarmee op zo’n 800.000 m³ per jaar. Perceel 2 Transport Bodemas: Transport van circa 340.000 ton bodemas per jaar van de AVI-opslagbunker naar het AEB-terrein d.m.v. de inzet van een kipper vrachtwagen
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90514000 Servicios de reciclado de desperdicios
Clasificación adicional (cpv): 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos, 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios, 90512000 Servicios de transporte de desperdicios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1 Transport residu scheidingsinstallatie
Descripción: Het transporteren van residu vanaf de scheidingsinstallatie van de opdrachtgever naar de stortvloer van de verbrandingsinstallatie van de opdrachtgever d.m.v. de inzet van walking floor trailers. Het residu wordt aangeboden op de cascade-installatie van de scheidingsinstallatie en bestaat uit residu en organisch natte fractie (ONF). De scheidingsinstallatie verwerkt 308.000 ton afval per jaar en draait dag en nacht. Het transportgewicht van residu komt na scheiden op zo'n 260.000 ton per jaar, dit heeft een soortelijke massa van zo’n 330 kilogram per m³ en komt daarmee op zo’n 800.000 m³ per jaar.
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2 Transport bodemas
Descripción: Transport van circa 340.000 ton bodemas per jaar van de AVI-opslagbunker naar het AEB-terrein d.m.v. de inzet van een kipper vrachtwagen