677733-2026 - Resultados
Países Bajos – Gestión medioambiental – Behandeling meldingen en vergunningverlening Milieu
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Behandeling meldingen en vergunningverlening Milieu
Descripción: De opdracht omvat het uitvoeren van werkzaamheden op het gebied van behandeling van meldingen en vergunningverlening milieu. De opdrachtnemer dient deze werkzaamheden uit te voeren binnen de digitale werkomgeving van OFGV, met inachtneming van de gestelde proceseisen, werkafspraken, kwaliteitsnormen en overige zaken zoals opgenomen in Bijlage 6 - Programma van Eisen en conform de Omgevingswet. Flexibiliteit, continuïteit en tijdige communicatie met de opdrachtgever zijn hierbij essentieel. De maximumwaarde van de op basis van deze aanbesteding te sluiten enkelvoudige raamovereenkomst bedraagt € 1.500.000,00 exclusief btw. Deze maximumwaarde is door de Aanbestedende Dienst vastgesteld met inachtneming van de totale potentiële looptijd van de raamovereenkomst en is gebaseerd op de initiële raming van de opdrachtwaarde met betrekking tot deze opdracht.
Identificador interno: MILIEU2026/OFGV
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90710000 Gestión medioambiental
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1