677774-2024 - Licitación
España – Mobiliario – Sistema Dinàmic d' Adquisició (SDA) pel subministrament de mobiliari i equipament divers per a l'Ajuntament de Tarragona
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Sistema Dinàmic d' Adquisició (SDA) pel subministrament de mobiliari i equipament divers per a l'Ajuntament de Tarragona
Descripción: Sistema Dinàmic d' Adquisició (SDA) pel subministrament de mobiliari i equipament divers per a l'Ajuntament de Tarragona
Identificador interno: 2024/5-G625
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39100000 Mobiliario
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Lote 1