677843-2026 - Licitación
Bélgica – Servicios hortícolas – Groenonderhoud bedrijvenzone Veedijk te Turnhout
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Groenonderhoud bedrijvenzone Veedijk te Turnhout
Descripción: Groenonderhoud bedrijvenzone Veedijk te Turnhout.
Identificador interno: 101514/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77300000 Servicios hortícolas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 101514/2026 - 1
Identificador interno: 1
677843-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 101514/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77300000 Tuinbouwdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 101514/2026 - 1
Interne identificatiecode: 1