2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 31212734: Uitvoeringscontract gladheidbestrijding Groningen-Drenthe (Noord-Nederland Oost)
Descripción: De opdrachtnemer dient in hoofdzaak de volgende werkzaamheden te verrichten: Het coördineren en uitvoeren van de gladheidbestrijding binnen het coördinatiegebied Groningen-Drenthe (Noord-Nederland Oost). Voor de percelen: 1 Zuidbroek (Rijkswaterstaat) 2 Leek (Rijkswaterstaat) 3 Assen (Rijkswaterstaat) 4 Hoogeveen (Rijkswaterstaat) 5 Erm (Rijkswaterstaat) Zie het al ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving
Identificador interno: 31212734
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90620000 Servicios de limpieza y eliminación de nieve
Clasificación adicional (cpv): 90630000 Servicios de limpieza y eliminación de hielo
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1: Zuidbroek, Rijkswaterstaat
Descripción: Het coördineren en uitvoeren van de gladheidbestrijding binnen het coördinatiegebied Groningen-Drenthe (Noord-Nederland Oost) Zie hoofdopdracht
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: herhaling van diensten
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2: Leek, Rijkswaterstaat
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Perceel 3: Assen, Rijkswaterstaat
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: Perceel 4: Hoogeveen, Rijkswaterstaat
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: Perceel 5: Erm, Rijkswaterstaat
Identificador interno: 5