2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Huur Toetsmeubilair
Descripción: Inhoud van de Tender Deze aanbesteding richt zich op het in huur leveren, plaatsen en verwijderen van toetsmeubilair en aanverwante dienstverlening. Het toetsmeubilair bestaat uit tafels en stoelen welke volgens een vooraf bekend schema en opstelling van examens en toetsen, tot een maximum van ca. 2000 sets per dag wordt geplaatst. Bovendien dient er een inspectieronde uitgevoerd te worden op het einde van iedere dag dat de opstelling van het toetsmeubilair in de toetshal staat – en dus niet op- of afgebouwd wordt. In het UM Sportcentrum dienen er bovendien matjes onder de stoelen geplaatst te worden ter bescherming van de sportvloer. Tenslotte dienen er UM blokpalen bij de blokken geplaatst te worden t.b.v. informatievoorziening studenten. Doel en beoogd resultaat van de Tender Het doel van deze Offerteaanvraag is het aangaan van een Overeenkomst met één partij. De ingangsdatum van deze overeenkomst is voorzien op 1 oktober 2026 en eindigt, behoudens verlenging, van rechtswege op 30 september 2027. Deze Overeenkomst kan met maximaal 2 maal 1 jaar en 1 maal 1 jaar en 11 mnd worden verlengd. De maximale duur van de Overeenkomst is derhalve 5 jaar en 11 mnd.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 80300000 Servicios de enseñanza superior
Clasificación adicional (cpv): 39112000 Sillas, 39121000 Escritorios y mesas, 39160000 Mobiliario escolar, 60000000 Servicios de transporte (excluido el transporte de residuos)
5. Lote
Lote: LOT-0000
Cantidad: 1