679351-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios de ingeniería – ingenieursdiensten planning- en studiefase Multimodale knoop Eindhoven
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: ingenieursdiensten planning- en studiefase Multimodale knoop Eindhoven
Descripción: De opgave Multimodale Knoop Eindhoven richt zich op de ontwikkeling van een hoogwaardige, robuust en toekomstbestendig station dat past bij de internationale betekenis en groeidynamiek van Brainport Eindhoven. De Multimodale Knoop vormt de spil van het regionale, nationale en internationale mobiliteitsnetwerk. Het project is onlosmakelijk verbonden met de verstedelijkingsopgave in het stationsgebied en de gebiedsontwikkeling Fellenoord. De opgave Multimodale Knoop Eindhoven gaat de Planning- en Studiefase in. In deze fase wordt het vastgestelde voorkeursalternatief uitgewerkt tot een integraal en bestuurlijk vast te stellen voorlopig ontwerp, inclusief de benodigde onderbouwingen op het gebied van kosten, planning, risico’s en juridische uitvoerbaarheid. De Planning- en Studiefase is nadrukkelijk een integrale ontwerpfase, waar de uitkomsten de basis vormen voor één of meerdere projectbeslissingen en de verdere marktbenadering richting realisatie. Nader te bepalen.
Identificador interno: REO2026-0036
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71300000 Servicios de ingeniería
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: OV-Knoop Brainport ingenieursdiensten
Descripción: <...> <...>
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Verleningsoptie(s).