679782-2026 - Resultados
Bélgica – Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) – Automated TEM Analysis Platform
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Automated TEM Analysis Platform
Descripción: Het doel van de aanbesteding is de levering en inbedrijfstelling van twee geautomatiseerde TEM-staalvoorbereidingssystemen voor volledige 300 mm-wafers. Beide systemen moeten geschikt zijn voor het laden van 300 mm-wafers en moeten een uiterst nauwkeurige, geautomatiseerde TEM-staalvoorbereiding mogelijk maken. Beide systemen moeten in staat zijn tot een volledig geautomatiseerde staalvoorbereiding van kwaliteitsstalen en ultradunne stalen (minder dan 20 nm). De geautomatiseerde eindpuntbepaling van het TEM-staal moet binnen het nanometerbereik nauwkeurig zijn op een specifieke structuur. Gasinjectie in het systeem voor de afzetting van koolstof, TEOS en wolfraam is vereist.
Identificador interno: JPA2026ID27A-28
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: JPA2026ID27A-28 - 1
Descripción: Automated TEM Analysis Platform
Identificador interno: 1