2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Herinrichting Huisvesting Dar N.V.
Descripción: Dit betreft een vervolgprocedure van TenderNed-kenmerk 603941. De opdracht betreft de herinrichting en uitbreiding van de locatie Dar NV aan de Kanaalstraat te Nijmegen en omvat in hoofdzaak de volgende zaken: - het slopen van de bestaande stallingsruimte voor voertuigen en de wasplaatsen; - het saneren van de bodem; - het aanpassen van het bestaande facilitair centrum; - het nieuw bouwen van een stallingsruimte voor voertuigen, de winterstalling vier voertuigwasplaatsen; - het vergroten en het aanpassen van het huidige kantoorgebouw; - de herinrichting terrein, de realisatie van het laadplein en het verplaatsen van de op & overslag. De opdracht verdeeld in de volgende percelen: - Perceel 1 Bouwkundige werken (P1 Bouw) - Perceel 2 Elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties (P2 E&W) - Perceel 3 Civiele werkzaamheden (P3 Civiel) De geraamde opdrachtwaarde voor de gehele opdracht bedraagt € 19,6 mln. excl. btw, verdeeld over 4 percelen.
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45200000 Trabajos generales de construcción de inmuebles y obras de ingeniería civil
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Bouwkundige werken (P1 Bouw)
Descripción: De werkzaamheden hebben in hoofdzaak betrekking op: - nieuwbouw van wasplaatsen, voertuigenstalling en winterstalling; - coördinatie bouwproces - bouwkundige werken facilitair centrum De geraamde opdrachtwaarde voor perceel 1(P1 Bouw) bedraagt € 8,7 mln. excl. btw, verdeeld over 2 opdrachten (initiële opdracht en optionele opdracht).
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 45262800 Trabajos de ampliación de edificios
Opciones:
Descripción de las opciones: Aanvullende opdracht
Lote: LOT-0002
Título: Elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties (P2 E&W)
Descripción: Dit betreft elektrotechnische en werktuigbouwkundige werkzaamheden, voorvloeiende uit de nieuwbouw van wasplaatsen, verbouw facilitair centrum, op- en overslag, laadplein IBOR en winterstalling. De geraamde opdrachtwaarde voor perceel 2 (P2 E&W) bedraagt € 5,4 mln. excl. btw, verdeeld over 2 opdrachten (initiële opdracht en optionele opdracht).
Identificador interno: 2
Clasificación principal (cpv): 45350000 Instalaciones mecánicas
Clasificación adicional (cpv): 45315100 Trabajos de instalación de ingeniería eléctrica
Lote: LOT-0003
Título: Civiele werkzaamheden (P3 Civiel)
Descripción: De werkzaamheden hebben in hoofdzaak betrekking op: - sloopwerken washal en Maas- en Waalhal; - saneren van de bodemvervuilingen op het terrein; - graafwerkzaamheden voor de ondergrondse infra voor aannemer/installateur pervceel 2; - aanleg en montage ondergrondse infra, zoals hemelwaterafvoer, rioleringen, puttten, etc; - aanleg, verplaatsen van de op- en overslag, inclusief de vloeistofdichte vloer; - aanleg en het verplaatsen van de bunkers, inclusief de vloeistofdichte vloer; - asfalteren van de vloer in de voertuigenstalling; - civiele werkzaamheden aanleg van de het laadplein; - aanleg van de verhardingen van het terrein; - verbreden van de in-uitrit bij het facilitair centrum; - aanleg vloer voor de HVO tankinstallatie; - coördinatie en onderlinge afstemming van de werkzaamheden met Dar en bouwkundig aannemer zodat de vitale bedrijfsprocessen van Dar tijdens het werk plaats kunnen vinden De geraamde opdrachtwaarde voor perceel 3 (P3 Civiel) bedraagt € 3,85 mln. excl. btw, verdeeld over 2 opdrachten (initiële opdracht en optionele opdracht).
Identificador interno: 3
Clasificación principal (cpv): 45220000 Obras de ingeniería y trabajos de construcción
Lote: LOT-0004
Título: Realisatie laadinfrastructuur (P4 Laadinfra)
Descripción: De werkzaamheden hebben in hoofdzaak betrekking op: - Laadinfrastructuur voor zware voertuigen (DC), inclusief power cabinets, dispensers en portaalophanging voor circa 10 tot 20 voertuigen in de parkeerstrook zuid/onder. - De laadinfrastructuur voor kleinere voertuigen en personenvoertuigen (AC). Circa 52 stuks op de parkeerplaatsen IBOR en circa 12 stuks in de voertuigenhal. - Aansturing en energiemanagement (EMS/DLB) en de koppeling met de netaansluiting. - Voorbereiding op toekomstige uitbreiding (MCS) en op koppeling met PV en batterijopslag (BESS). De geraamde opdrachtwaarde voor perceel 4 (P4 Laadinfra) bedraagt € 1,65 mln. excl. btw, verdeeld over 2 opdrachten (initiële opdracht en optionele opdracht).
Identificador interno: 4
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 65300000 Distribución de electricidad y servicios conexos
Clasificación adicional (cpv): 31681500 Dispositivos de realimentación, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica