2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Vrijwillige transparantie – Overeenkomst Specialistisch jeugdwerk
Descripción: Specialistisch jeugdwerk De geraamde waarde van de voorgenomen overeenkomst voor de periode 1 januari 2027 tot en met 31 december 2031 bedraagt circa € 750.000,- exclusief btw.
Identificador interno: Z/26/159236
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85300000 Servicios de asistencia social y servicios conexos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
679906-2026 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Maatschappelijke en aanverwante diensten – Vrijwillige transparantie – Overeenkomst Specialistisch jeugdwerk
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: Z/26/159236
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1