2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Aanbesteding schoonmaakonderhoud en glasbewassing locaties Veiligheidsregio Brabant Noord
Descripción: Het verzorgen van het schoonmaakonderhoud en glasbewassing locaties Veiligheidsregio Brabant Noord Zie perceelbeschrijving
Identificador interno: EA/ITX/2026/VRBN/01
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90911200 Servicios de limpieza de edificios
Clasificación adicional (cpv): 90911300 Servicios de limpieza de ventanas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Het verzorgen van het schoonmaakonderhoud en glasbewassing locaties Veiligheidsregio Brabant Noord Schoonmaakonderhoud van 36 locaties. Omvang: ongeveer 29.125 m² vloeroppervlakte Omschrijving: bureaukamers, vergaderruimten, sportruimten, werkplaatsen, sanitaire ruimten, verkeersruimte
Identificador interno: 1