See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 2026-91 Subministrament, instal·lació i posada en funcionament, i manteniment post-garantia de respiradors i accessoris per a les sales d'intensius de l'ICMID, l'ICR i l’ICCV
Descripción: Subministrament, instal·lació i posada en funcionament, i manteniment post-garantia de respiradors i accessoris per a les sales d'intensius de l'ICMID, l'ICR i l’ICCV de l'Hospital Clínic de Barcelona (HCB)
Anuncio anterior: 401187-2026
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
Clasificación adicional (cpv): 33100000 Equipamiento médico
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Lot 1
Descripción: 5 respiradors.
Lote: LOT-0002
Título: Lot 2
Descripción: 8 respiradors