2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst ingenieursdiensten t.b.v. project ‘Stadslint Keizerslanden’ gemeente Deventer
Descripción: De gemeente Deventer zoekt één ingenieursbureau voor een meerjarige raamovereenkomst ten behoeve van het project Stadslint Keizerslanden. De opdracht omvat de integrale planuitwerking, inclusief stedenbouwkundig, civieltechnisch, verkeerskundig, en landschappelijk ontwerp, omgevingsmanagement (onder regie gemeente) en benodigde onderzoeken. De eerste nadere overeenkomst betreft de opstartfase en de uitwerking van de ongelijkvloerse oplossing Van Oldenielstraat. Binnen de raamovereenkomst kunnen vervolgopdrachten worden verstrekt voor verdere planuitwerking, onderzoeken, vergunningen en contractvoorbereiding realisatiefase. De opdracht betreft het leveren van integrale ingenieursdiensten voor het project Stadslint Keizerslanden. De werkzaamheden omvatten overwegend ontwerp- en advieswerkzaamheden. De opdrachtnemer ondersteunt de gemeente gedurende verschillende projectfasen, van planvorming en ontwerp tot voorbereiding realisatie. De exacte omvang van de af te nemen werkzaamheden is afhankelijk van de voortgang van het project, de beschikbare budgetten en de behoefte van de opdrachtgever gedurende de looptijd van de raamovereenkomst.
Identificador interno: DEV-ING-2026-01
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71300000 Servicios de ingeniería