685457-2026 - Resultados
Bélgica – Servicios de investigación y desarrollo y servicios de consultoría conexos – de uitwerking van de zelfevaluatie op basis van de WD-FAB
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: de uitwerking van de zelfevaluatie op basis van de WD-FAB
Descripción: De overheidsopdracht heeft tot doel na te gaan hoe de zelfevaluatie op basis van WD FAB verder kan worden: • inhoudelijk aangepast aan de noden en opdracht van de DG HAN; • technisch en methodologisch uitgewerkt; • getest in een realistische gebruikscontext; • geïntegreerd in de bestaande processen van de DG HAN. Het einddoel is te komen tot een gevalideerde, gebruiksvriendelijke en beleidsmatig gedragen zelfevaluatie die kan worden ingevoerd als volwaardige eerste pijler binnen het nieuwe evaluatiemodel voor de evaluatie van de handicap.
Identificador interno: 2026-DGHAN-WD FAB
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 73000000 Servicios de investigación y desarrollo y servicios de consultoría conexos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 2026-DGHAN-WD FAB - 1
Identificador interno: 1