685600-2026 - Resultados
Bélgica – Trabajos de construcción – JPJB - Aanstelling aannemer afbraak - nieuwbouw
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: JPJB - Aanstelling aannemer afbraak - nieuwbouw
Descripción: De opdracht omvat: o De afbraak van een gebouw met 77 sociale appartementen. o De nieuwbouw van 75 sociale appartementen met ondergrondse garage en de aanleg van een binnengebied met bovengrondse fietsenstalling. Plaats van uitvoering: Jan Peetersstraat 1-17 en Jan Brochovenstraat 4-26 (2100 Deurne).
Identificador interno: PPP0KO-836/6316/WHA/2025/089
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: WHA/2025/089_1