686021-2026 - Resultados
Países Bajos – Monitores de pantalla táctil – Europese aanbesteding Touchscreens voor Stichting Katholiek Primair Onderwijs Etten-Leur i.s.m Contractables
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Europese aanbesteding Touchscreens voor Stichting Katholiek Primair Onderwijs Etten-Leur i.s.m Contractables
Descripción: Dit aanbestedingsdocument bevat informatie om een inschrijving te doen op de Europese openbare aanbestedingsprocedure Touchscreens voor Stichting Katholiek Primair Onderwijs Etten-Leur. In dit document worden de aanbestedende dienst, de opdracht, de procedure, de eisen aan inschrijvers, de eisen- en vragen ten aanzien van de opdracht en de wijze van beoordeling beschreven. Alle rondom de aanbesteding te nemen beslissingen worden in dit document beschreven en gemotiveerd. Alle rechten voorbehouden. Op alle documenten aangaande deze aanbesteding is auteursrecht van toepassing. Het is zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Contractables b.v. niet toegestaan bestanden voor andere doelen te gebruiken dan die direct betrekking hebben op het inschrijven op deze aanbesteding.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30231320 Monitores de pantalla táctil
5. Lote
Lote: LOT-0000