2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Revitalisering kantoor Weert
Descripción: Integrale revitalisering van het bovenregionale kantoor te Weert in bouwteamverband, gevolgd door uitvoering na overeenstemming over ontwerp en prijs. De scope betreft alle bouwkundige, elektrotechnische en werktuigbouwkundige werkzaamheden, vaste inrichting, verduurzaming, datacenter/BV-OT-gerelateerde werkzaamheden en terreininrichting. Revitaliseren van bijna 6.000m2 kantoor met nieuw te realiseren bedrijfsvoeringscentrum
Identificador interno: ITR-1001116
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Een niet-openbare procedure met dialoog
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45300000 Trabajos de instalación en edificios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1