2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Organisatie van buitenschoolse kinderopvang (BKO) in het kader van het BOA-decreet op het grondgebied Sint-Pieters-Leeuw
Descripción: Voorwerp van de diensten Organisatie van buitenschoolse kinderopvang (voor- en naschoolse opvang, woensdagnamiddagopvang en vakantieopvang) voor het lokaal bestuur Sint-Pieters-Leeuw, in het kader van het BOA-decreet. Organisatie van middagopvang per school, gelegen op het grondgebied Sint-Pieters-Leeuw.
Identificador interno: PPP01P-2957/6544/2026-652
Tipo de procedimiento: Abierto
Principales características del procedimiento: openbare procedure
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 80100000 Servicios de enseñanza primaria
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2026-652_1
Opciones:
Descripción de las opciones: Vereiste opties (Varianten: Vrije en toegestane varianten worden niet toegelaten. Opties: Er is één vereiste optie voorzien: Optie 2: vakantieopvang tijdens de zomervakantie – zie III.5). => NAKIJKEN OF NUMMERING FINAAL KLOPT Vrije opties zijn niet toegelaten. Na gunning van de basisopdracht (Optie 1) beslist het lokaal bestuur op basis van het beschikbare budget of Optie 2 (vakantieopvang zomervakantie) eveneens wordt gegund aan de geselecteerde dienstverlener. De meerkost (inventaris Optie 2) en het eventuele financieel voordeel voor de opdrachtgever worden daarvoor als basis gebruikt. Dit besluit valt buiten de gunningsprocedure en de prijsscore.)