686296-2026 - Licitación
Países Bajos – Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía – DAS Energie
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: DAS Energie
Descripción: Welkom op het DAS voor de levering van energie voor Stichting Openbaar Onderwijs Wijk bij Duurstede. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van energie. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle enegrie die nodig is voor een organisatie als Stichting Openbaar Onderwijs Wijk bij Duurstede met 715 leerlingen en 90 medewerkers.
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 09000000 Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1