688392-2026 - Licitación
Países Bajos – Transporte no regular de pasajeros – Dagreizen voor het onderwijs in de regio Rotterdam
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Dagreizen voor het onderwijs in de regio Rotterdam
Descripción: Buzz010 zorgt ervoor dat leerlingen in het primair onderwijs van Rotterdam, Schiedam, Vlaardingen en Maassluis zorgeloos op excursie kunnen in de regio door veilig en betaalbaar busvervoer aan te bieden. Met deze aanbesteding beoogt Buzz010 een opdrachtnemer te selecteren. circa 1.200 dagreizen
Identificador interno: Buzz010/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60140000 Transporte no regular de pasajeros
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: de mogelijkheid tot verlenging van de raamovereenkomst