2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Levering mobiele randapparatuur
Descripción: Levering mobiele randapparatuur 600 smartphones 250 tablets 900 beschermhoezen Hier kunnen geen rechten aan ontleend worden.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 32250000 Teléfonos móviles
Clasificación adicional (cpv): 30213200 Tabletas digitales
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Mogelijkheid tot verlengen met 1x twee jaar
688603-2026 - Resultaat
Nederland – Mobiele telefoons – Levering mobiele randapparatuur
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering mobiele randapparatuur
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32250000 Mobiele telefoons
Aanvullende classificatie (cpv): 30213200 Tablet-pc's
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Mogelijkheid tot verlengen met 1x twee jaar