688724-2026 - Resultados
Bélgica – Servicios de mantenimiento de parques – Groenonderhoud De Stadstuin (perceel 1) en Albertpark (perceel 2) te Ronse, dienstjaar 2026, 2027, 2028
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Groenonderhoud De Stadstuin (perceel 1) en Albertpark (perceel 2) te Ronse, dienstjaar 2026, 2027, 2028
Descripción: De opdracht omvat het onderhoud van de groenzones in de Stadstuin en het Albertpark te Ronse en wordt gegund voor 1 jaar met stilzwijgende verlenging voor de volgende 2 jaar.
Identificador interno: PPP0CC-480/6073/W375
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77313000 Servicios de mantenimiento de parques
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Groenonderhoud De Stadstuin te Ronse, dienstjaar 2026, 2027, 2028
Descripción: Groenonderhoud De Stadstuin te Ronse, dienstjaar 2026, 2027, 2028
Identificador interno: W375_1
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2 : Groenonderhoud Albertpark te Ronse, dienstjaar 2026, 2027, 2028
Descripción: Perceel 2 : Groenonderhoud Albertpark te Ronse, dienstjaar 2026, 2027, 2028
Identificador interno: W375_2