689420-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de terrenos de juegos – ROK inrichten speelplaatsen 2027-2032
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: ROK inrichten speelplaatsen 2027-2032
Descripción: De gemeentes Capelle aan den IJssel en Krimpen aan den IJssel zijn op zoek naar drie ondernemers die de inrichting van speelplaatsen in onze gemeentes kunnen verzorgen. De gemeentes gaan met drie partijen drie (3) raamovereenkomsten afsluiten met betrekking tot amoveren, leveren en plaatsen van speeltoestellen met valondergronden met een moderne, tijdloze en duurzame uitstraling. Voor de inrichting van de speelplaatsen wordt van de ondernemer verwacht dat zij hiervoor ontwerpen aanleveren. De ontwerpen worden met de omgeving besproken. De keuzes en eventuele aanpassingen worden met de ondernemer gedeeld. Dit is de basis voor de deelopdrachten en uitvoering. De deelopdrachten worden zo gelijkmatig mogelijk over de drie ondernemers verdeeld. Hierbij weegt de geografische locatie in de bepaling van de verdeling zwaarder dan de optelling van de budgetten. 6 jaar
Identificador interno: 2026-05
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50870000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de terrenos de juegos
Clasificación adicional (cpv): 43325000 Equipo para parques y áreas de juego
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: aanvullingen binnen het segment spelen kunnen worden toegevoegd.