689919-2026 - Licitación
Países Bajos – Trabajos de construcción – ROK 26-012 Onderhoud gesloten verhardingen 2027-2029'
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: ROK 26-012 Onderhoud gesloten verhardingen 2027-2029'
Descripción: Dit is een RAW-raamovereenkomst volgens de RAW-besteksystematiek, van waaruit nadere opdrachten (deelopdrachten) worden verstrekt aan één opdrachtnemer. De gemeente sluit met één ondernemer een raamovereenkomst. Scope[LW6.1] Het werk bestaat in hoofdzaak uit grootschalig onderhoud[ZN7.1][LW7.2] en reconstructies aan gesloten verhardingen binnen gemeente Haarlemmermeer en omvat o.a.: • Overleggen met het coördinatiepunt Tijdelijke Verkeersmaatregelen • Uitwerken VO/DO naar uitvoeringsontwerp; • Uitvoeren asfaltonderzoek • Verwijderen asfaltverharding • Verwijderen elementenverharding • Verwijderen fundering • Uitvoeren grondwerk • Aanbrengen fundering • Aanbrengen elementenverharding • Herstraten elementenverharding • Aanbrengen asfaltwapening • Aanbrengen asfaltverharding • Het treffen van verkeersmaatregelen en -voorzieningen Voor een meer nauwkeurige omschrijving wordt verwezen naar het RAW-bestek met kenmerk 26-012. De Standaard RAW 2025 en daarmee de UAV2012(versie 2025) is op Mede op basis van historische gegevens bedraagt het te verwachten volume voor deze raamovereenkomst circa € 8.000.000,- exclusief BTW per jaar.
Identificador interno: 2026-544/ bestek 26-012
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45230000 Trabajos de construcción de tuberías, líneas de comunicación y líneas de conducción eléctrica, de autopistas, carreteras, aeródromos y vías férreas; trabajos de explanación
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Verlenging van de looptijd van de raamovereenkomst