2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Fysieke Toegangsbeveiliging locaties en objecten Waterschap Drents Overijsselse Delta
Descripción: Betreft een correctie op de gepubliceerde opdrachtwaarde en daadwerkelijke ingang overeenkomst op 1 september
Identificador interno: Z/25/066274
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 42961100 Sistema de control de acceso
Clasificación adicional (cpv): 48730000 Paquetes de software de seguridad
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Fysieke Toegangsbeveiliging locaties en objecten WDOD
Descripción: Het waterschap streeft naar een centraal beheerd toegangscontrolesysteem voor alle assets met risicovolle informatievoorzieningen, kritische processen en waardevolle bedrijfsmiddelen. Door de diversiteit aan locaties, gebruikers en infrastructuren worden momenteel verschillende toegangsmiddelen gebruikt. Het centrale systeem moet het mogelijk maken om real-time toegangsrechten toe te kennen of in te trekken. Vanwege de complexiteit kiest het waterschap voor een Opdrachtnemer die: • Adviseert over passende toegangsmaatregelen binnen het toegangsbeleid ; • De maatregelen levert, implementeert en onderhoudt Toegangsplatform plus vervanging van sluitwerk van meerdere objecten en locaties in 2 fasen
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 34951000 Plataformas de acceso
Clasificación adicional (cpv): 72267000 Servicios de mantenimiento y reparación de software, 98395000 Servicios de cerrajería
Opciones:
Descripción de las opciones: 3 verlengingen van 2 jaar. Extra aankopen passend binnen de mogelijkheden vanuit de aanbestedingswet.