2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst voor standaard gas en damp meet- en detectietoestellen voor brandweerinterventies
Descripción: - De aankoop van nieuwe standaard gas en damp meet- en detectietoestellen in het kader van brandweerinterventies - De aankoop van alle ondersteunende voorzieningen om de toestellen te gebruiken en in eigen beheer te onderhouden en herstellen: o.a. voertuighouder en -lader, bump-, kalibratiestation, pomp en toebehoren, software en licenties, opleiding… - Service op deze toestellen: occasionele herstellingen, onderhoud en kalibratie en de aankoop van verbruiksmiddelen en/of vervangmiddelen voor de betreffende meet- en detectietoestellen.
Identificador interno: PPP124-114/6060/2026/118
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38431100 Aparatos detectores de gas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2026/118_1
Clasificación principal (cpv): 38430000 Aparatos de detección y análisis
Clasificación adicional (cpv): 38543000 Equipo de detección de gases, 38431000 Aparatos detectores
690196-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP124-114/6060/2026/118
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38431100 Gasdetectieapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026/118_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 38430000 Detectie- en analyseapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 38543000 Gasdetectie-uitrusting, 38431000 Detectieapparatuur