690495-2026 - Resultados
Países Bajos – Portalámparas – Aanboren en stoppelen
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Aanboren en stoppelen
Descripción: Apparatuur en materialen voor aanboren en stoppelen. Zie toelichting Initiële contracttermijn 2 jaren. Geraamde omzet in deze 2 jaren EUR 8 miljoen. Daarna 8 optionele verlengingen van één jaar. Totaal inclusief alle verlengingen geraamd op eur 40 miljoen, maximale waarde eur 50 miljoen.
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 31223000 Portalámparas
Clasificación adicional (cpv): 42600000 Máquinas herramienta
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Aanboren en Stoppelen
Descripción: Apparatuur en materialen voor het onder hoge druk aanboren en stoppelen van pijpleidingen. Zie toelichting
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 42630000 Máquinas herramienta para trabajar metales