690654-2026 - Resultados
Países Bajos – Placas solares – Leveren en plaatsen PV-installaties op de terreinen van RWZI Den Helder, Baggerdepot Oostoever en (optioneel) Balgzannd
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Leveren en plaatsen PV-installaties op de terreinen van RWZI Den Helder, Baggerdepot Oostoever en (optioneel) Balgzannd
Descripción: De aanbestedingsprocedure betreft een Opdracht voor het leveren en plaatsen van PV-installaties in veldopstellingen op drie terreinen in de Noordkop van Noord-Holland: RWZI Den Helder, voormalig baggerdepot Oostoever, Balgzand (optioneel). Door de nabijheid van het militaire vliegveld Kooijmeer mogen er op alle locaties alleen glasloze kunststof pv-panelen geleverd worden om te voorkomen dat het vliegverkeer hinder ondervindt van eventuele schittering van de panelen. De specificaties die Aanbesteder aan deze panelen stelt zijn in de Werkomschrijving opgenomen. Het aanbieden van panelen die hieraan niet voldoen leidt tot uitsluiting van deelname aan de aanbestedingsprocedure Zie de inschrijvingsleidraad.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 09331000 Placas solares
Clasificación adicional (cpv): 09332000 Instalación solar, 45315300 Instalaciones de suministro de electricidad
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: De realisatie van pv-installaties op de locatie Balgzand is optioneel, dit is afhankelijk van het verkrijgen van een omgevingsvergunning door opdrachtnemer voor deze locatie.