691010-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios de enseñanza y formación – Technische leerlijn
Anuncio de información previa o anuncio periódico indicativo usado como convocatoria de licitación. Régimen simplificado
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Technische leerlijn
Descripción: Inkopen technische leerlijn. Binnen de gemeente Hoeksche Waard bestaat de wens om een duurzame leerlijn Technisch Vakmanschap te ontwikkelen voor inwoners die nog niet direct kunnen instromen in een reguliere beroepsopleiding of duurzame arbeid. Het betreft onder meer statushouders, inwoners die vallen onder de Participatiewet en andere werkzoekenden die zich willen oriënteren op een technische loopbaan. Zie informatie in document vooraankondiging. Ongeveer 60 trajecten/personen per jaar
Identificador interno: K012408
Tipo de procedimiento: Restringido
Principales características del procedimiento: De aanbestedende dienst maakt op grond van artikel 2.39, eerste lid, onder a. Aanbestedingswet 2012 haar voornemen om deze opdracht voor sociale en andere specifieke diensten te plaatsen bekend door middel van de bekendmaking van deze vooraankondiging. Deze vooraankondiging geldt als oproep tot mededinging. Het doel van deze vooraankondiging is om na te gaan welke partijen geïnteresseerd zijn om uitvoering te geven aan de opdracht tot uitvoering van een technische leerlijn voor inwoners van de gemeente Hoeksche Waard.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 80000000 Servicios de enseñanza y formación
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1