691141-2026 - Licitación
Países Bajos – Equipo y material informático – Beschrijvend document ICT Hardware, Smartphones en toebehoren
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Beschrijvend document ICT Hardware, Smartphones en toebehoren
Descripción: Deze aanbesteding heeft tot doel één (1) Raamovereenkomst te sluiten met één (1) Opdrachtnemer voor de levering van ICT-hardware en de daarbij behorende dienstverlening. De gemeente raamt de totale waarde van de Overeenkomst op€ 4.675.000 exclusief btw, inclusief optiejaren.
Identificador interno: 1199779
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30200000 Equipo y material informático
Clasificación adicional (cpv): 30230000 Equipo relacionado con la informática, 32252000 Teléfonos GSM, 48822000 Servidores de ordenador
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Leveren van ICT Hardware, Smartphones en toebehoren
Descripción: Leveren van ICT Hardware, Smartphones en toebehoren en eventuele bijbehorende dienstverlening voor De gemeente.
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 30230000 Equipo relacionado con la informática
Clasificación adicional (cpv): 30230000 Equipo relacionado con la informática, 32250000 Teléfonos móviles, 48822000 Servidores de ordenador
Opciones:
Descripción de las opciones: De intentie is dat de te sluiten Raamovereenkomst in op 2 november 2026. De initiële looptijd is twee (2) jaar. De Overeenkomst kan door De Opdrachtgever optioneel twee (2) maal met één (1) jaar verlengd worden.