2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Wonen met Begeleiding Regio WBO 2027-2031
Descripción: De opdracht betreft het leveren van Wonen met Begeleiding binnen het jeugdhulpstelsel van regio WBO. Gemeente Breda voert deze procedure uit namens de WBO gemeenten.
Principales características del procedimiento: Zie inkoopdocument.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85311300 Servicios de bienestar social proporcionados a niños y jóvenes
5. Lote
Lote: LOT-0000