691587-2025 - Resultados
España – Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo – 618A-25 Servizo de mantemento preventivo, correctivo e evolutivo do sistema de xestión de residencias universitarias e da escola infantil Breogán da Universidade de Santiago de Compostela.
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 618A-25 Servizo de mantemento preventivo, correctivo e evolutivo do sistema de xestión de residencias universitarias e da escola infantil Breogán da Universidade de Santiago de Compostela.
Descripción: Desenvolvemento das tarefas de mantemento preventivo, correctivo e evolutivo das aplicacións que se utilizan na xestión das residencias universitarias e na escola infantil. Tamén se dará soporte aos usuarios das aplicacións, especialmente nas épocas das convocatorias de solicitude e asignación de prazas.
Anuncio anterior: 347563-2025
Identificador interno: 618A-25 Servizo de xestión de Residencias e da Escola infantil
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 72260000 Servicios relacionados con el software, 72260000 Servicios relacionados con el software
5. Lote
Lote: LOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 72260000 Servicios relacionados con el software, 72600000 Servicios de apoyo informático y de consultoría
Opciones:
Descripción de las opciones: Posibilidad de prórroga