2. Procedimiento
Procedimiento
Título: aankoop van Next Generation Sequencing (NGS) tests voor genetisch onderzoek van tumoren via vloeibare biopsie
Descripción: De Aanbesteder overweegt over te gaan tot het afsluiten van een overeenkomst tot aankoop van Next Generation Sequencing (NGS) tests voor genetisch onderzoek van tumoren via vloeibare biopsie (liquid biopsy) - OncoXPLORE®. van OncoDNA via een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking conform art. 42 par 1 – 1°d ii & iii WOO met OncoDNA.
Identificador interno: P8894 Ex Ante
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: P8894 Ex Ante - 1
Identificador interno: 1