2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Inhuur Oefenobjecten tbv realistische brandbestrijdingsoefeningen VRBZO
Descripción: VRBZO is op zoek naar Opdrachtnemers die beschikken over oefenobjecten waar warme of koude trainingen, opleidingen en eventueel examens in verzorgd kunnen worden. De raamovereenkomst bestaat met name uit de inhuur van trainingsobjecten, ter beschikking stellen van een veiligheidsfunctionaris/stoker en de overige benodigde faciliteiten, denk bijvoorbeeld aan lunch/diner en eventueel overnachtingsmogelijkheden. VRBZO hanteert deze overeenkomsten voor het inhuren van trainingsobjecten met opgeleide en in opleiding zijnde brandweermedewerkers. 8.000.000
Identificador interno: VRBZO-2026-SK-00413
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 75250000 Servicios de los cuerpos de bomberos y servicios de rescate
Clasificación adicional (cpv): 55000000 Servicios comerciales al por menor de hostelería y restauración
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: VRBZO heeft de mogelijkheid om de Overeenkomst 2 keer onder dezelfde voorwaarden te verlengen met een periode van maximaal 2 jaar.