2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Pechhulp, Berging en Stalling in Nederland
Descripción: De opdracht betreft het op afroep verlenen van Pechhulp, Berging en tijdelijke stalling voor voertuigen van de Aanbestedende dienst waarvoor geen andere overeenkomst van toepassing is. De dienstverlening wordt door de Opdrachtnemer uitgevoerd na een melding en afroep via de meldkamer van de Koninklijke Marechaussee (KMAR). De opdracht heeft betrekking op incidenten binnen Nederland en tot 25 kilometer buiten de Nederlandse landsgrenzen. De totale waarde van de opdracht voor de gehele looptijd van de Raamovereenkomst wordt geschat op € 3.636.363,64 exclusief btw. Deze raming is gebaseerd op historische gegevens, ervaringscijfers en de verwachte hoeveelheid opdrachten. De uiteindelijke afname is echter onzeker en biedt geen garantie, aangezien de behoefte aan pechhulp, berging en stalling afhankelijk is van onvoorspelbare variabelen. Factoren zoals organisatorische groei (met een verwachte groei naar 100.000 personen in 2030), wijzigingen in de veiligheids- en maatschappelijke situatie, veranderende operationele inzet en beleidsmatige keuzes kunnen leiden tot een fluctuerende behoefte. Daarnaast kunnen logistieke variabelen, zoals de afstand tot de locatie van het gestrande voertuig, de benodigde inzet van materieel en personeel, de bestemming van het voertuig en de aard van de opdracht (bijvoorbeeld bij inbeslagnames door de Marechaussee), de financiële omvang per opdracht beïnvloeden. Vanwege deze onzekerheden is het noodzakelijk om voldoende financiële ruimte in de overeenkomst op te nemen. De maximale omvang van de opdracht kan daarom met 100% toenemen ten opzichte van de geschatte waarde, wat neerkomt op een maximum van € 7.272.727,28 exclusief btw.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: De aanbesteding wordt als Europese openbare aanbestedingsprocedure in de markt gezet. Dit is een reguliere aanbestedingsprocedure onder de AW '12, die ook goed past bij de aard van de opdracht, het aantal verwachte inschrijvingen en het gunningscriterium beste prijs-kwaliteitsverhouding.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50118100 Servicios de reparación de averías y recuperación de automóviles
Clasificación adicional (cpv): 50118200 Servicios de reparación de averías y recuperación de vehículos comerciales, 50118400 Servicios de reparación de averías y recuperación de vehículos de motor
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
Descripción de las opciones: De beoogde datum van inwerking treding (dit kan in de definitieve Raamovereenkomst nog wijzigen) van deze Raamovereenkomst is begi maart 2027, onder de voorwaarde dat beide partijen de Raamovereenkomst hebben ondertekend en is van kracht met looptijd van (4) jaar, waarbij na de eerste twee (2) jaar de mogelijkheid bestaat om de Raamovereenkomst eenzijdig door Opdrachtgever op te zeggen