2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Meerjarige raamovereenkomst van leveringen voor de aankoop van medische ‘individual first aid kits’ (IFAK) ten voordele van de Geïntegreerde politie gestructureerd op twee niveaus opgesteld op basis van de Wet van 17 juni 2016 (inzake klassieke sectoren)
Descripción: De onderhavige overheidsopdracht betreft een meerjarige raamovereenkomst van leveringen voor de aankoop van medische ‘individual first aid kits’ (IFAK) ten voordele van de Geïntegreerde Politie gestructureerd op twee niveaus.
Identificador interno: 2027R3022
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal
Clasificación adicional (cpv): 35200000 Equipo para policía
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 2027R3022 - Perceel 1 - Medische ‘individual first aid kits’ (IFAK)
Identificador interno: 1