See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst voor de druk en bedeling van bewonersbrieven met grote oplage
Descripción: Onderwerp van deze overeenkomst is de combinatie van druk én bedeling van niet-geadresseerde brieven. De brieven bestaan uit meerdere bladzijden, eventueel met bijlage (bv. folder, bon, …). De oplage kan variëren tussen 2.000 en 69.000 exemplaren.
Identificador interno: BRUGGE-2026-028-LD
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 64110000 Servicios postales
Clasificación adicional (cpv): 79800000 Servicios de impresión y servicios conexos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: BRUGGE-2026-028-LD - 1
Identificador interno: 1